26 вересня 2018 року в мистецькій галереї Національного університету «Острозька академія» відбувся творчий звіт з фольклорно-етнографічної практики. Презентували зібрані в селах Острожчини матеріали студенти групи К-31.

Фольклорно-етнографічна практика вже традиційно проходить влітку під керівництвом кандидатки філологічних наук, доцентки Янковської Жанни Олександрівни. Цьогоріч студенти-культурологи записали автентичні  традиції та обряди в таких селах Острожчини, як: Завидів, Країв, Розваж, Оженино та Плоска. На основі зібраних матеріалів студенти розіграли різдвяно-вечірню драму. 

«Дуже гарно в сценарій були вплетені зроблені на Острожчині записи. Для себе виявила у групі справжніх акторів і гарні голоси. Група дружна, молодці. Думаю, що всім сподобалося», – зазначила Жанна Олександрівна.

А староста групи К-31 Тетяна Іваницька, в свою чергу, розповіла наскільки важливою для неї виявилась практика.

«Практика була надзвичайно корисною. Вона розвинула мої комунікативні здібності, відповідальність, ініціативність. Окрім цього ми мали змогу почути з перших вуст дуже багато цікавої інформації. Але найбільше запам'ятається творчий звіт. Весь період підготовки був нелегким, але результат вартий всієї роботи».

Автор: Марія Карпець, студентка 3 курсу спеціальності Культурологія