21 травня – Всесвітній день культурного розмаїття, в рамках якого в Острозькій академії відсвяткували день культуролога. Традиційно це свято відмічали на день народження кафедри, проте відтепер його вирішили святкувати разом зі всім світом.

Колиска культури, Древня Греція, стала провідною темою свята. На території академії можна було побачити студентів, переодягнених в древніх греків, голови античних скульптур у парку прикрашали лаврові вінки, а на перервах  роздавали цитати з афоризмами грецьких філософів. Друга ж паралель свята була пронизана кафедральною символікою. Старомонастирський корпус прикрашало культурологічне дерево в техніці квілінгу, яке студенти робили власними руками, у доповнення зелено-білі кульки та переважання зеленого кольору в одязі, оскільки саме цей колір є домінуючим на кафедральних календариках. Зображення культурологічного дерева прикрасило і святковий торт кафедрантів.


До проведення Дня культуролога долучились і викладачі кафедри. У мистецькій галереї академії було проведено неформальну лекцію на тему «Сучасна класика». Лектор – Карповець Максим Вячеславович  розповів про відмінності між класикою та сучасністю і запропонував свої Топ-10 сучасних романів для прочитання. Також, вже другий рік поспіль було проведено благодійний аукціон, на якому виставляли лоти – подарунки від викладачів кафедри. Завершилось свято вітальним словом завідувача кафедри Зайцева Миколи Олександровича та розрізанням «культурологічного торта».

 

Фото Ганни Бонки: