Кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» проводить Всеукраїнську олімпіаду з «Культурології».

До участі запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, а також студенти професійно-технічних училищ, які вивчають предмети культурологічного та історичного спрямування: «Художня культура», «Історія культури України» та «Історія культур світу» (розділи, що включені до курсів  «Історія України» та «Всесвітня історія»).

Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до питань розвитку культури; залучення учнів до вивчення курсів культурно-історичного та філософського спрямування; виховання всебічно розвинутої особистості.

Проведення олімпіади відбуватиметься у два етапи

1-й етап – передбачає написання есе на тему: «Українська культура у європейському контексті: актуальний стан, проблеми та перспективи».
-   Есе приймаються комісією до розгляду в терміни з 20 лютого по 31 березня 2017 року (включно) у двох варіантах: в електронному (на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) та паперовому (друкованому) (1 примірник засвідчений підписом учня і наукового керівника) за адресою 35800 вул. Семінарська, 2 м. Острог  Рівненської обл. НаУОА Кафедра культурології та філософії. -

-  Відразу після надсилання есе на зазначену електронну адресу, учень стає учасником 1-го етапу Всеукраїнської олімпіади з «Культурології». Окрім електронного есе, просимо відправити поштою його роздруковану версію. Паперовий варіант, завірений підписом учасника і його керівника, слугуватимуть документальним підтвердженням авторства роботи.

-  Обсяг есе від 3 до 5 сторінок друкованого тексту А-4, оформляється в редакторі Microsoft Word; шрифт Times New Roman; розмір шрифту – 14; інтервал – 1,5; поля: ліве, праве, верхнє і нижнє – 20 мм.

- Титульна сторінка есе: назва есе, прізвище, ім’я автора; клас; повна назва школи; область; країна; e-mail; контактний телефон (Зразок див.у Додатку 1).

- Орієнтовні вимоги та поради до написання есе див. у Додатку 2.

- Максимальна кількість балів, яку можна отримати на даному етапі – 30 (максимум 10 балів від кожного члена журі).

- Учасники, які отримають за есе прохідний бал, будуть запрошені до участі у другому етапі олімпіади. Прохідний бал буде визначений комісією після перевірки отриманих робіт і оголошений в терміни 1 – 7 березня 2017 року.

- Про результати першого етапу переможців буде сповіщено електронним листом. Тоді ж, буде надіслано інформацію про дату проведення другого етапу олімпіади та програму заходу.

Увага! Надіслані есе проходитимуть перевірку на плагіат через відповідні системи.

2-й етап – передбачає візит учасників до Національного університету «Острозька Академія» для виконання тестових та розгорнутих письмових завдань.
-    Список основних тем для підготовки див. у Додатку 3.
-    Максимальну кількість балів, яку можна отримати у цьому етапі – 70.

Важлива інформація
- При визначенні переможця, бали за перший і другий етап будуть додаватися.
- Тривалість проведення другого етапу – один робочий день.
- Учасникам і супроводжуючим особам (вчителям або батькам), при потребі, будуть надані листи-підтвердження про участь в олімпіаді та відзначені службові відрядження.
-  Університет не компенсує учасникам олімпіади кошти на супроводжуючі витрати (проїзд, харчування тощо)
-  Результати олімпіади будуть оголошені через кілька годин після її проведення.
- В період очікування підсумків другого етапу, учні та супроводжуючі особи матимуть можливість відвідати низку захоплюючих місць та цікавих заходів в Національному університеті «Острозька академія».

УЧАСНИКИ ОЛІМПІАДИ ОТРИМАЮТЬ СЕРТИФІКАТИ ПРО УЧАСТЬ, ПЕРЕМОЖЦІ – ЦІННІ ПРИЗИ ТА ГРАМОТИ.

Координатором олімпіади є аспірант кафедри культурології та філософії Національного  університету «Острозька академія» - Шляхова Ольга Анатоліївна

Звертатися за телефоном: 093 127 28 25 з 9.00 до 17.00 год. (понеділок-п’ятниця) або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальніше про оформлення і підготовку читайте у прикріпленому файлі