15-16 квіітня 2011 року відбудеться ІІІ  Всеукраїнська науково-практична конференція НА ШЛЯХУ ДО СИНТЕЗУ ФІЛОСОФІЇ, НАУКИ ТА РЕЛІГІЇ  на тему:  “ЩО ЧИНИТИ, ЯК ДІЯТИ? ФІЛОСОФСЬКІ, НАУКОВІ ТА РЕЛІГІЙНІ АСПЕКТИ  УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ”. Мета конференції – окреслення перспектив погодження індивідуальних, сімейних, корпоративних, національних і загальнолюдських цілей та управлінських підходів.  Тематика конференції: Історія управлінських стратегій: від управління конфліктами до управління участі. Духовні, ціннісно-буттєві та психологічні аспекти менеджменту. Особливості управлінської діяльності в умовах глобалізації та трансформації українського суспільства. Зв’язки з громадськістю – місія PR в суспільстві і потреба в якісно новому ціннісному наповненні. Державне управління, громадське самоуправління, корпоративне управління – універсальність управлінської методології. Духовні традиції про управлінську науку (християнство, буддизм, іслам, індуїзм, зороастризм, суфізм, шаманізм, магія, іудаїзм, рейкі, теософія, new age, синтоїзм, конфуціанство, даосизм, тощо). Духовний аспект фінансових відносин: гроші як прояв духовних енергій. Соціальна відповідальність бізнесу – наріжний камінь впровадження принципу доброї волі в сучасні економічні відносини і шлях до економіки нового зразка.Сучасні управлінські технології: система збалансованих показників, управління згідно цілей тощо

Тема підсумкового засідання: «Перспективи інтеграції знань духовних традицій в сучасну управлінську науку».

Для участі в конференції необхідно до 20 березня 2011 року надіслати:

Заявку для участі в конференції: назва доповіді; П., І., Б. автора повністю; форма участі в конференції (доповідь, повідомлення, заочне опублікування тез); вчене звання та ступінь; місто, ВНЗ, організація; посада; адреса домашня та робоча; телефони дом./ роб., електронна пошта, потреба в проживанні (гуртожиток-готель).

Тези доповіді обсягом дві сторінки в редакторі Microsoft Word-Times New Roman, розмір шрифту – 12, інтервал – одинарний, відступи – всі 2 см. За матеріалами конференції буде видано збірник тез.

Оргвнесок конференції: 100 грн. Після отримання повідомлення про включення в програму конференції просимо учасників до 20 березня 2011 року переказати суму оргвнеску на адресу: Карівцю Ігорю Володимировичу, 79007 Львів, вул. С. Ляйнберга 3, кв. 9. Прохання за тиждень до початку роботи конференції підтвердити приїзд до Львова. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти тези, які не відповідатимуть тематиці  конференції.

Тези доповідей та заявки надсилайте електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Місце проведення конференції: м. Львів, вул. С. Бандери, 13, Національний університет «Львівська політехніка», гол. корп. Початок конференції 15 квітня 2011 року о 10.00. Початок реєстрація  учасників о 9.15.

Телефони контактних осіб:

068-501-51-92, тел. роб. (0322)582641 Карівець Ігор Володимирович, доцент кафедри філософії НУ «Львівська політехніка»

066-351-65-82 Андрій Забава, керівник Центру Езотеричного Синтезу  ГО «Сходження».