26-27 травня 2011 року Кафедра культурології та філософії проводить І Всеукраїнську науково-практичну конференцію  “Гендерна проблематика та антропологічні горизонти”.  Мета конференції: Обговорити та проаналізувати гендерні тенденції у гуманітарній науці в контексті інтелектуально-духовних змін сучасної культури. Розробити науково-практичні підходи до розширення ефективного вивчення проблем гендеру у сфері антропології. А тому запрошуємо до участі студентів, аспірантів та викладачів філософів, культурологів, істориків, соціологів, психологів, філологів та ін.

 

На конференції передбачається обговорення наступного кола загальних проблем: Методологія гендерних досліджень. Гендерні дослідження у психології та педагогіці. Гендерні стереотипи освіти. Гендерна проблематика в історичних науках. Антропологічний зріз гендеру. Гендерна проблематика та літературна творчість. Гендерна тематика мас-медіа та реклами. Гендерна складова соціальних рухів: теорія та практика фемінізму.

 

Заявку на участь у роботі конференції (форма заявки додається) та матеріали (тези доповідей, статті) просимо надсилати до 1 травня 2011 р. за адресою:

Кафедра культурології та філософії,

Національний університет «Острозька академія»,

Рівненська обл.

м. Острог,

вул. Семінарська 2.

35800,

або на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Вимоги до оформлення статей та тез доповідей: матеріали подаються у електронному варіанті у форматі редактора Microsoft Word; обсяг тексту тез – 2-3 сторінки формату А-4; обсяг тексту статті до 0,5 друкованого аркуша; поля верхнє, нижнє та ліве – 20 мм, праве – 15 мм; шрифт – Times New Roman, кегель – 14 пт, інтервал між рядками – 1,5; на першій сторінці зверху справа розміщуються ініціали та прізвище автора, місце роботи або навчання, після цього по центру 16 кеглем назва статті (доповіді); обов’язково потрібно вказати УДК статті; в кінці статті слід подати резюме (5 рядків) українською, англійською мовами; посилання та список літератури оформляються відповідно до вимог ВАК.

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти, скорочувати і правити доповіді, які не відповідають вимогам та тематиці конференції. Вартість публікації статті – одна сторінка 15 грн. Статті будуть опубліковані у збірнику конференції. Статті, які присвячені філософському осмисленню гендерної проблематики будуть опубліковані у науковому збірнику «Наукові записки НаУОА. Серія: Філософія», що входить до списку фахових видань, затверджених ВАК України.

 

Організаційний внесок для участі в конференції складає 100 грн. (сплачується учасником під час реєстрації).

З питань організації конференції звертатися за тел.: 097 945 44 16 Петрушкевич Марія Стефанівна або 097 496 05 08 Зайцев Микола Олександрович.