ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ   ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
ЗАПОРІЗЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО ІМ.Я.НОВИЦЬКОГО
ІНСТИТУТ УКРАЇНСЬКОЇ АРХЕОГРАФІЇ ТА ДЖЕРЕЛОЗНАВСТВА ІМ. М.С. ГРУШЕВСЬКОГО НАНУ
ВАТ «МОТОР-СІЧ»

ЗАПРОШУЮТЬ

Взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції 
на вшанування  пам’яті професора Анатолія Васильовича Бойка
«ІСТОРІЯ СТЕПОВОЇ УКРАЇНИ XVII - ХХ СТОЛІТТЯ».

Конференція відбудеться в Запорізькому національному університеті 20 травня 2011 року. Місце проведення – конференц-зал університету на о. Хортиця.

На обговорення пропонуються наступні проблеми:
1.    Степова Україна: окреслення історичного регіону в джерелах та історіографії.
–    Кордони уявні та реальні (Запорожжя, Новоросія, Таврія, Північне Причорномор’я, Південна Україна, Степова Україна);
–    Історіографічні образи південного краю;
–    Південний регіон в картографічних пам’ятках;
–    Степова Україна очима її мешканців та сусідів;

2.    Степове прикордоння: соціокультурний та політичний простір XVII-поч. ХХ ст.
–    Зустріч культур: від конфлікту до взаємодії;
–    Козацький фактор в освоєнні степового прикордоння;
–    Політичні та адміністративні утворення на теренах Степової України;
–    Мешканець степового прикордоння: соціальні групи і прошарки Степової України.

3.    Традиції козацької вольниці на Запоріжжі на поч. ХХ ст.
–    Нестор Іванович Махно в історії м. Олександрівська (Запоріжжя);
–    Махновський рух, як вияв запорозької козацької традиції;
–    Мешканці Запорізького краю – учасники анархічного руху;
–    Військова та політична історія Революційної повстанської армії України (махновців).

До 1 травня 2011 року необхідно надіслати заявку. В заявці слід вказати:
1.    Ім’я та прізвище;
2.    Тему доповіді;
3.    Місце роботи або установу, яку Ви репрезентуєте;
4.    Контактний телефон та адресу (в т.ч. електронну).

Матеріали доповідей обсягом до 0,5 друкованих аркушів повинні бути набрані в редакторі Microsoft Word. Шрифт Times New Roman, кегль 12, інтервал одинарний. Усі поля по  20 мм. Основні вимоги: 1) у першому рядку ліворуч вказати індекс УДК; 2) прізвище ім’я по батькові друкувати праворуч згори, 3) нижче через 2 інтервали назва матеріалу великими літерами по центру; 4) по центру нижче назви анотація і ключові слова українською, а також російською і англійською мовами; 5) Список використаних джерел в кінці тексту в алфавітному порядку, посилання в тексті в квадратних дужках перша цифра – номер посилання, через кому друга цифра – сторінка (приклад [3, 15]). Матеріали будуть надруковані.

Заявки та матеріали просимо надсилати на адресу:
Історичний факультет Запорізького національного університету
вул. Жуковського, 66., м. Запоріжжя. Україна. 69063.
із позначкою назви конференції, або на електронні адреси:
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

За додатковою інформацією просимо звертатися за вказаними адресами та за контактними телефонами: 8(061)764-45-81; 8-066-453-56-23; 8-097-439-03-89.
Оргкомітет