Інститут Східних Ініціатив, Східне Коло Яґеллонського університету під патронатом Відділення антропології російської культури Яґеллонського університету запрошують на I Конференцію молодих науковців «(Пост)соціалістичне місто» ПРОСТІР ВЛАДИ
Краків, 8-9 XII 2011

Темою обговорення буде соціалістичне місто: його коріння, розвиток та спадщина. Нас цікавить як у ньому відобразились антропологічні, культурні, суспільні та політичні концепції. Територія, про яку хочемо поговорити, стосується не лише міст колишнього соціалістичного блоку, але й інших соціалістичних урбаністичних бачень, необов’язково реалізованих.
Запрошуємо до участі аспірантів, студентів та молодих наукових працівників, які досліджують феномен соціалістичної урбаністичної утопії. Ми заохочуємо до міждисциплінарної дискусії філософів, культурознавців, соціологів, політологів, істориків мистецтва, урбаністів, географів, літературознавців та психологів.
Робочими мовами будуть: англійська, білоруська, польська, російська, українська.
Заявки на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду чекаємо до 20 X 2011.
Відповідь про прийняття тез ви отримаєте до 25 X 2011. До 27 XI 2011 просимо надіслати нам повний текст вашої доповіді.
Анкету учасника можна скачати на порталі: www.iwi.org.pl
Плануємо видання рецензованої збірки матеріалів конференції.
Внесок учасника становить 60 PLN (15 EUR). Забезпечуємо харчування під час засідань та допомогу в знаходженні житла.
Увага! Під час переписки кожний брак відповіді означає те, що ми не отримали ваше електронне повідомлення.