Дорогі друзі!

Щиро запрошуємо студентів та молодих науковців взяти участь у ХV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Людина в силовому полі влади та ідеологій».

Тема цьогорічної конференції присвячена питанням влади і людини. Як носії влади сприймають свої владні повноваження: як засіб примусу чи як спосіб служіння? Як влада трактує людину – як засіб чи мету? Чим є ідеології: остаточною правдою, яку спускають згори як доктрину, чи концептуальним обґрунтуванням того шляху, що його політичні партії пропонують суспільству? Як сучасні ідеологічні системи тлумачать людину та її місце у суспільно-політичному житті?

Для нас важливо почути думки молодих науковці та студентів у цій царині, обмінятися досвідом та випрацювати спільне бачення  цієї проблеми.

На конференції ми плануємо обговорити такі питання:
- Суспільне вчення Церкви про владу, ідеології та гідність людини: богословські аспекти
- Влада і людина у теоретичних концепціях і практиках державотворення
- Влада і людина в Україні: досвід минулого та прогноз на майбутнє
- Як впливають сучасні ідеології на духовний світ і гідність людини?
Переконані, що доповіді Ваших студентів стануть окрасою засідань та збагатять усіх учасників. Серед доповідей, які будуть надіслані до 25 березня, проводитиметься конкурс на найцікавіше висвітлення теми.

Конференція відбудеться 27-28 квітня в Українському католицькому університеті за адресою: м. Львів, вул. Свєнціцького, 17. Інститут забезпечує проживання і харчування учасників конференції, і просить покрити кошти на проїзд. Реєстраційна анкета та вимоги до доповіді додаються. За довідками звертатись в Інститут релігії та суспільства УКУ: http://irs.ucu.edu.ua/news/aktualne/ e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або за телефоном 032-240-99-40 (внутрішній 117).

Сподіваємось на плідну співпрацю,
Мирослав Маринович,                                                  
президент Інституту