Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
кафедра філософії імені професора Валерія Григоровича Скотного

запрошують
науковців, викладачів, працівників системи освіти, докторантів і аспірантів взяти участь у роботі

ХХІV міжнародних людинознавчих філософських читань
“ГУМАНІЗМ. ЛЮДИНА. ПАМ’ЯТЬ” (Пам’яті професора Валерія Григоровича Скотного)
12 – 13 жовтня 2012 року

Пропонується така тематика:
• Пам’ять як осмислена духовна спадщина
• Вербалізація пам’яті і стратегія творчості.
• Раціональне та ірраціональне в особистісному вияві пам’яті.
• Освіта: традиції, пам’ять, майбуття.
• Людина в пам’яті соціуму.

Для включення до програми конференції необхідно до 25 вересня 2012 р.
1. Надіслати матеріали доповіді (тези) електронною поштою із дотриманням наступних вимог: шрифт Times New Roman Cyr, кегль 14, інтервал 1.5; Посилання на літературу – у квадратних дужках (наприклад, [3, c. 34]), список за алфавітом – у кінці тексту. Обсяг тез – від 2 до 5 сторінок.   Збірник друкується із залученням коштів авторів з розрахунку 10 грн. за 1000 знаків. Збірник тез буде виданий до початку конференції.
2. Надіслати заявку з назвою теми і докладними авторськими даними (прізвище, ім’я, по батькові, місце праці, вчений ступінь, наукове звання, адреси – службову і домашню, телефони, е-mail) та інформацією про потребу в житлі.

Тези та заявки надсилати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (Возняк Володимир Степанович). Контактні телефонии: Возняк В. С. – 050-1864863 (0324-45-31-04), Лімонченко В. В. – 050-7734973. 

Організаційний внесок учасника – 100 грн.

До конференції також буде видано збірник наукових статей, фаховий з філософії, що друкується із залученням коштів авторів з розрахунку 10 грн. за 1000 знаків. Статті надсилати до 1 серпня 2012 р. на ім’я Біленко Тетяни Іванівни (можна електронною поштою – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ), кошти – поштовим  переказом на ім’я Янко Жанни Василівни.
Контактний телефон кафедри (03244) 2-33-61
Адреса для всіх поштових надходжень та переказу грошей за тези:
Левицька Олена Вікторівна
Кафедра філософії імені професора Валерія Григоровича Скотного
ДДПУ імені Івана Франка
вул. І.Франка, 24 м. Дрогобич, обл. Львівська, 82100