23-24 жовтня 2012 року в Харківській державній академії культури м. Харкова відбулася міжнародна наукова конференція «Культурологія та соціальні комунікації: інноваційні стратегії розвитку» під час якої свої доповіді представили науковці із восьми країн світу, і представники понад тридцяти міст України.

Від кафедри культурології та філософії Національного університету «Острозька академія»  з темою доповіді «СУЧАСНИЙ СВІТ І ПРОБЛЕМИ МАСОВІ КОМУНІКАЦІЇ: ПОГЛЯДИ НОРБЕРТА БОЛЬЦА (THE MODERN WORLD AND THE PROBLEMS OF MASS COMMUNICATION: VIEWS OF NORBERT BOLZ») виступив студент четвертого курсу спеціальності «Культурологія» Гриценя Олександр.

Під час виступів було продемонстровано різноманітні дослідницькі методології, цікаві концепції своїх досліджень, відбувалося творче спілкування між учасниками конференції та обмін досвідом. Крім того, відбулося безпосереднє досить цікаве спілкування з викладачами, (зокрема доктором філософських наук Панковим Георгієм Дмитровичем та Насоновою Катериною Юрівною,) та студентами факультету Культурології, які поділилися своїм досвідом та процесами викладання.


Також оргкомітетом та адміністрацією університету для учасників та гостей конференції було  влаштовано святковий концерт присвячений до Дня академії. Протягом майже двох годин, на сцені були представлені найрізноманітніші номери та творчі колективі, учасники та лауреати міжнародних конкурсів. Участь в святковому концерті брали не тільки студенти, а й викладачі та професори.

 

Фото:

Олександр Гриценя