17-18 травня 2013 року кафедра культурології та філософії стала співорганізатором ІІ Міжнародного науково-практичного семінару «Проблеми самосвідомості у параметрах соціокультурної ідентичності (філософсько-культурологічний контекст)», що відбувся у стінах Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. На круглий стіл були подані заявки із Російської Федерації, Казахстану, Республіки Білорусь, а також із навчальних закладів Івано-Франківська, Києва, Рівного, Горлівки, Харкова, Мелітополя, Дніпропетровська, Ніжина.

НУ «Острозьку академію» представляли кандидат філософських наук, доцент Петрушкевич Марія та студент 4 курсу спеціальності «Культурологія» Гриценя Олександр. Марія Петрушкевич на пленарному засіданні представила до обговорення тему «Підходи до розуміння масової комунікації», а під час роботи секцій Олександр Гриценя виступив із темою «Комунікація в діяльнісному просторі інформаційного суспільства». Доповіді були продовжені жвавим обговоренням, запитаннями та репліками.
Круглий стіл пройшов у доброзичливій, невимушеній атмосфері, учасники мали можливість поспілкуватися і не формально. Також була укладена усна домовленість про подальшу співпрацю кафедри культурології та філософії НаУОА із Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки.

Фото: