Філософський факультет Одеського національного університету імені І.І.Мечникова проводить 8-11 жовтня 2013 року Всеукраїнську наукову конференцію студентів й аспірантів філософських факультетів – ХVІ читання пам'яті Георгія Флоровського.

Планується розглянути широке коло актуальних питань сучасного філософського знання (історії філософії, теоретичної філософії, логіки, етики, естетики, культурології, релігієзнавства).

Запрошуються студенти й аспіранти філософських факультетів та відділень університетів України, Росії, Білорусі,  Польщі.

Планується видання тез доповідей учасників конференції. Тези (обсяг 1-2 сторінки, 1800-3600 знаків) та заявки на участь (обов'язково з Вашою електронною адресою та номером мобільного телефону) надсилати електронною поштою до 1 жовтня. Заявки і тези надсилати обов'язково вкладеними файлами у форматі doc або rtf. У назві файлів вказувати своє прізвище, наприклад: Тези Петренко Р або Заявка Петренко Р. Вимоги до тез та інша інформація щодо оформлення заявок – на сайті факультету у розділі "Об’яви": http://www.philosof.onu.edu.ua/.

Оргкомітет залишає за собою право відбору матеріалів для запрошення.
Надіслані тези будуть опубліковані в авторській редакції на сайті до початку читань.
Робочі мови конференції: українська, російська, польська.

У дні проведення конференції відбудеться традиційне свято філософського факультету “День факультету”. Запрошуємо учасників конференції прийняти участь у святі.

Учасникам конференції надається гуртожиток (60 грн. (7.5 $) за добу). Організаційний внесок – 30 грн. (3.8 $). На жаль, оргкомітет не має можливості оплатити витрати учасників конференції. Матеріали останніх читань будуть опубліковані у вересні на сайті факультету й готуються до друку.
.
Контакти:
Відповідальній секретар оргкомітету старший викладач Галиновський Станіслав Олександрович, м.т.: 0501533828
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
(0482) 726 35 13 (деканат філософського факультету)