Члени кафедри гендерних досліджень, кафедри документознавства та інформаційної діяльності та кафедри журналістики Юлія Маслова, Марія Петрушкевич, Парфенюк Наталя, Прасюк Оксана, Сергійчук Зоряна взяли участь у роботі Науково-практичного семінару із впровадження гендерного підходу у навчальний процес підготовки фахівців і фахівчинь журналістських спеціальностей. Захід відбувся у рамках реалізації Координатором проектів ОБСЄ в Україні проекту «Посилення комплексного гендерного підходу в контексті конфлікту в Україні», а також за підтримки Міністерства соціальної політики України.

Модератором семінару, що був організований 2-3 липня 2015 року у Києві, став Сергій Штурхецький. Учасники ознайомилися з існуючим та взяли участь у формуванні нового навчально-методичного забезпечення гендерно-спрямованих курсів та розробки модулів для існуючих навчальних дисциплін у ВНЗ з урахуванням гендерного підходу.  З вітальним словом до учасників семінару виступив Вайдотас Верба, посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Майстер-класи та дискусії проводилися відомими українськими науковцями: докторкою соціальних комунікацій Тетяною Кузнецовою, докторкою політичних наук Оксаною Ярош, кандидатками філологічних наук Юлією Гончар та Оленою Подою.

Наприкінці семінару були розроблені напрацювання плану дій/рекомендацій щодо впровадження гендерного підходу у навчальний процес, а також відбулося вручення сертифікатів учасникам.

Петрушкевич Марія

Фото: