Національний університет «Острозька академія»
Інформаційний лист

20-21 травня 2016 року

Кафедра гендерних досліджень
проводить

V Всеукраїнську науково-практичну конференцію
Гендерна проблематика та антропологічні горизонти

Мета конференції:
Обговорити та проаналізувати гендерні тенденції у гуманітарній науці в контексті інтелектуально-духовних змін сучасної культури. Розробити науково-практичні підходи до розширення ефективного вивчення проблем гендеру у сфері антропології. А тому запрошуємо до участі студентів, аспірантів та викладачів філософів, культурологів, істориків, соціологів, психологів, філологів та ін.

На конференції передбачається обговорення наступного кола загальних проблем:
1.    Методологія гендерних досліджень.
2.    Гендерні дослідження у психології та педагогіці. Гендерні стереотипи освіти.
3.    Гендерна проблематика та літературна творчість.
4.    Гендерна тематика мас-медіа та реклами.
5.    Гендерні ролі в історії.
6.    Філософія статі.
7.    Критичний підхід у тлумаченні гендеру.
8.    Соціокультурна складова гендерної проблематики бізнесу.

Заявку на участь у роботі конференції (форма заявки додається) та матеріали (статті) просимо надсилати до 17 квітня 2016 р. за адресою:

Кафедра культурології та філософії,
Національний університет «Острозька академія»,
Рівненська обл.
м. Острог,
вул. Семінарська 2.
35800,
або на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Вимоги до оформлення статей:
-    Матеріал слід підготувати у форматі MS Word, розмір сторінки А4 (всі поля – 2 см.), міжрядковий інтервал - 1,5, шрифт Times New Roman, 14 кегль.
-    Абзацний відступ ставити автоматично 1,25 см. (Увага: не допускається створення абзаців за допомогою пробілів чи клавіші Tab).
-    Текст вирівнюється по ширині.
-    В тексті слід розрізняти тире і дефіс. (Увага: не допускається їх взаємна заміна).
-    В статті слід використовувати лапки «». Використовуйте їх для цитат, назв творів тощо. Для внутрішньоцитатного виділення використовуйте лапки “”.
-    Посилання давати за зразком [2, с. 45].
-    На першій сторінці зверху зліва розміщується УДК, наступний рядок (вирівнювання справа): ім’я та прізвище автора, після цього наступний рядок  - великими літерами назва статті (вирівнювання по центру). З наступного рядка – анотації та ключові слова українською та російською мовами (приблизно 5-7 рядків). На початку російської анотації слід подати переклад прізвища автора, ініціали та назву статті.
-    Список літератури слід оформити згідно із вимогами ВАК України
-    Крім того до кожної статті повинна бути долучена розширена анотація англійською мовою. Вимоги: обсяг анотації до 1 стор. (приблизно 2000 символів із пробілами). Шрифт Times New Roman, розмір 14, міжрядковий інтервал 1,5. На початку анотації потрібно вказати англійською мовою прізвище, ініціали автора та назву статті. В кінці – 5-6 ключових слів.
Оргкомітет залишає за собою право відхиляти, скорочувати і правити доповіді, які не відповідають вимогам та тематиці конференції.
Вартість публікації статті – одна сторінка 30 грн. Статті будуть опубліковані у науковому виданні «Наукові записки. Серія: гендерні дослідження» до початку конференції.

Організаційний внесок для участі в конференції складає 100 грн. (сплачується учасником під час реєстрації, для заочних учасників – поштовим переказом, для іноземних учасників – не сплачується).
З питань організації звертатися за тел.: 097 945 44 16 Петрушкевич Марія Стефанівна (зав. кафедрою гендерних досліджень) або 097 496 05 08 Зайцев Микола Олександрович (зав. кафедрою культурології та філософії).
Запрошуємо до участі у конференції!
Оргкомітет