Професія культуролога сама собою передбачає спектр найрізноманітніших сфер для реалізації потенціалу студента. Й стереотипні думки щодо працевлаштування культурологів лише в музейних установах є далекими від істини. Однією із багатогранних сторін спеціальності  є кіберкультура, котра ще не набула значного поширення в Україні, а вірніше її елементи вже можна зустріти у багатьох спеціальностях IT-сфери.

Занурення в середовище програмістів, веб-дизайнерів, розробників мобільних додатків – це чи не найкращий спосіб зрозуміти «чи твоє це?», та набути новий корисний досвід. Таким чином троє студентів-культурологів: Карпець Марія, Малець Поліна та Іваницька Тетяна  стали волонтерами на одноденному IT-форумі в Запоріжжі.

Сам форум проходить вже не вперше й зібрав в одному місці талановитих фахівців  IT-сфери та людей, що роблять свої перші кроки у цьому напрямку. Цьогоріч захід відвідала рекордна кількість учасників: більше 3000.

Волонтерська допомога була потрібна ще за декілька днів до проведення форуму. Така робота дала розуміння організації подібних заходів «зсередини» .  За великою подією, навіть якщо вона одноденна лежить праця багатьох людей.

Беспосередньо, в день проведення IT-форуму  кожен волонтер відповідав за свою  роботу. Зокрема студентам НаУОА довелось : стояти на локації «Вхід», де зустрічали учасників, перевіряли їх білети та посвідчення преси, на локації «Веб-дизайн» та кофе-брейку.

Крім того, у вільний від роботи час була можливість слухати лекції досвідчених спікерів, серед яких були розробники, маркетологи, дизайнери, підприємці, бізнесмени та інші діячі IT-сфери.

«Форум для мене став платформою, з якої я побачила своє життя краще і зрозуміла чого хочу досягнути, якою хочу бути і що варто змінювати в цьому житті. Це був величезний досвід і такий же повчальний урок» – додає   студентка спеціальності культурологія Іваницька Тетяна.

ФОТО: