Інтернет – це велика, розгалужена (розподілена) мережа, що включає комп’ютерні вузли, розміщені по всьому світі і з’єднані один з одним будь-якими засобами зв’язку.  У дослівному перекладі на українську Internet – це між мережа, у вузькому значенні – об’єднання мереж [1, с 245].

На сучасному етапі інформаційне суспільство заполонило людство. З розвитком новітніх технологій інформаційне суспільство набирає обертів.

Молодь вдосталь часу проводить саме в соціальних мережах, листуючись з друзями, кидаючи музику на «стіну» контактного простору тощо. Студенти користуються переважно пошуковими сигмами, оскільки це зручно і займає менше часу, проте з іншого боку це  нівелює людські відносини і більш «живе спілкування». Раніше люди стояли черги в бібліотеках чи вчили на вулиці, на свіжому повітрі шкільні предмети, іспити. Зараз все більше модернізується світ. Раніше, в Середні віки, античність, добу Відродження не було Інтернету, соціальних мереж, проте епохи не стали менш видатними.
На сьогодні Інтернет займає велику роль у житті людини. В прогресивному суспільстві  соціальні мережі виконують роль «зомбування», ніби програмуючи людину, вводячи її в стан залежності. Варто сказати, що потужна хвиля Інтернету заполонила 20-21 століття.

З одного боку людині мережі допомагають, а з іншого боку вони здійснюють певний вплив на людину, яка не помічаючи цього тоне у вирії інформаційного простору.

Слід зазначити, що Верховна рада постановляє про забезпечення норм інформаційного суспільства [2, с.102].

Проте людина має не втрачати здоровий глузд, мати власну самосвідомість і відстоювати свою позицію. Інтернет – це свого роду випробування часом, сильними хвилями інформації тощо.

Сучасна людина з сучасними можливостями не може без Інтернету, оскільки це досить зручно, а також Інтернет полегшує сучасний темп життя людини, відкриваючи доступ до багатьох «павутинок» мережі, сайті, поштових ящиків, проте головне – проводити час з користю і не йти на заманливі Інтернет – пропозиції.

Література
1.    Основи інформатики та обчислювальної техніки : Навч. Посібник. / В.Г.Іванов, В.В Карасюк, М.В. Гвозденко; За заг.ред. В.Г.Іванова.- К..: Хрінком Інтер, 2006.- 328 с.
2.    ЗАКОН УКРАЇНИ «Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки»

Про автора: Андріянова Ліна – студентка 2 курсу, історичного факультету Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка{jcomments on}