PinchukArtCentre надає шанс новому поколінню українців здобути фахові знання високого міжнародного рівня та стати музейними експертами у галузі сучасного мистецтва.

12 жовтня 2011 року PinchukArtCentre розпочав прийом заявок на програму «Кураторська платформа» – повноцінну дворічну навчально-прикладну програму, яка ставить за мету створити нове покоління українських кураторів та фахівців з мистецтва. Ця програма відкрита для українців віком до 30 років. Вона надає можливість отримати професійні знання міжнародного рівня, достатні для того аби стати експертом з кураторської справи, організації виставок, зв’язків з громадськістю, видавничої справи, освіти, технології в контексті музею сучасного мистецтва.

«Кураторська платформа» – це навчальний центр PinchukArtCentre, в основу якого закладена висока компетентність арт-центру та досвід команди фахівців, які можуть запропонувати учням доступ до найкращих світових знань та практик. Всі учасники програми матимуть можливість ознайомитись з різноманітними практиками виставково-кураторської справи, долучаючись до роботи над національними та міжнародними проектами. Крім того, вони будуть слухати лекції, приймати участь у семінарах та дискусіях за участі провідних міжнародних експертів.
Програма розроблена та викладатиметься ректором Академії образотворчого мистецтва Відня (2002-2011) доктором Стефаном Шмідт-Вульффеном (Stephan Schmidt-Wulffen) спільно з магістром мистецтв Крістін Гаупт-Стаммер (Christine Haupt-Stummer), за тісної співпраці з Генеральним директором PinchukArtCentre Екхардом Шнайдером і арт-менеджером PinchukArtCentre Бйорном Гельдхофом.

Детальніше за адресою http://pinchukartcentre.org/ua/news/16298