У листопаді 2011 року, з нагоди святкування Всесвітнього дня філософії а також 20-ї річниці своєї діяльності в Україні, філософська школа «Новий Акрополь» провела Тиждень філософії.

У Києві в рамках Тижня філософії «Новий Акрополь» презентував лекції «Людина в пошуках смислу», «Віч-на-віч із життям і смертю» та «Філософія як спосіб жити». 19 листопада кияни мали можливість відвідати День відкритих дверей Філософської школи «Новий Акрополь» –познайомитись з програмою навчання школи, потрапити на фотовиставку «Людина в пошуках смислу», подивитись фільми філософського змісту та поспілкуватися у філософській кав’ярні. 19 листопада відбулось також вручення нагород переможцям фотоконкурсу та конкурсу есе «Людина в пошуках смислу».

У Дніпропетровську Тиждень філософії стартував із семінару «Відкрий самого себе», що пропонує низку занять, розроблених на основі нотаток Леонардо да Вінчі. В межах Тижня також відбувся кіноклуб «Філософські кіноМиттєвості», де всі охочі мали нагоду побачити уривки короткометражних фільмів про життя, його цінності, великі і маленькі перемоги.
У Харківському відділенні «Нового Акрополя» було проведено дві лекції доктора філософських наук, професора, викладача філософського факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна Корабльової Надії Степанівни – «Українська філософська думка» та «Памфіл Юркевич. Філософія серця».

Львів’ян «Новий Акрополь» запросив на лекції «Мудрість давнього Єгипту» та «Буддизм. Мистецтво бути щасливим». У студмістечку «Львівської політехніки» студенти та гості зібрались на  «Філософські кіноМиттєвості» – перегляд уривків філософських короткометражних стрічок. 24 листопада в приміщенні «Нового Акрополя» відбулась зустріч з відомою львівською письменницею Марією Чумарною.

В Одесі та у Донецьку в межах Тижня філософії відбулись лекції із циклу «Стиль життя – філософія»: «Філософія як спосіб жити» та «Філософія Платона».

Фотозвіт:

Заходи в м. Київ

Заходи в м. Дніпропетровськ

Заходи в м. Харків

Заходи в м. Львів