13-14 березня 2019 року у Національному університеті «Острозька академія» відбулася VIІ Всеукраїнська наукова конференція «Студентські культурологічні читання». Цьогоріч до спільноти студентів долучилися й аспіранти переважна більшість яких була із Луцька та Києва. Свої сили вирішила випробувати у заході і студентка 1 курсу Зубар Аліна цікаво представляючи учасникам свої погляди та вміння працювати з філософськими текстами.

На початку, зі вступним словом виступили проректор з науково-педагогічної роботи НаУОА Шевчук Дмитро Михайлович, завідувач кафедри культурології та філософії Зайцев Микола Олександрович та організатор конференції Марченко Богдан Миколайович, розповідаючи про особливості цієї конференції та бажаючи студентам гарячих дискусій, натхнення та інтелектуального ентузіазму.

Теми виступів студентів були різними, проте найбільшу кількість зібрала ІІІ секція: «Культурологічні інтерпретації сучасної культури» на яку подалися й студенти ІІ курсу спеціальності «Психологія» Національного університету «Острозька академія». В більшості їх виступи стосувалася психоаналізу та його цінності для розуміння феноменів культур. У ході роботи кожен учасник зумів показати свої наукові здобутки в обраному напрямку та поділитися своїми ідеями щодо їх реалізації.

Читайте програму конфренції у форматі PDF

 

Щиро дякуємо усім учасникам конференції за цікаві доповіді, тривалі дискусії та справжній «філософський штурм» у стінах нашого університету. Чекаємо Ваших заявок у наступному році!